kontakt

Szybki kontakt
+48 33  812-32-48

email

Kontakt e-mail

   

kontakt

Lokalizacja
POLSKA , NIEMCY , CZECHY , SŁOWENIA , RUMUNIA , SŁOWACJA
 
 

 

Marka W24h i automaty wydające na Industry Days w Budapeszcie

 

W dn. 19-22 października 2020 spotkacie nas w HUNGEXPO Budapest Congress and Exhibition Centre (Węgry), gdzie odbywają się Industry Days – międzynarodowe targi urządzeń przemysłowych i automatyki.

Zapraszamy na stoisko 310G w hali A, gdzie wspierać będziemy naszego strategicznego partnera i producenta oferowanych automatów vendingowych – firmę ASD Systems. Pokażemy, że (nie tylko) w okresie pandemii warto sięgać po innowacyjne rozwiązania i automatyzować dystrybucję, by uniezależnić produkcję od deficytów kadrowych oraz zwiększyć bezpieczeństwo i wydajność pracowników.

Na stoisku będzie można przetestować najbardziej zaawansowane maszyny ASD Systems:

 • Automat D810 PRO (z dotykowym ekranem), który oferuje rekordową pojemność w kompaktowych wymiarach;
 • Automat L40 PRO (z dotykowym ekranem), który służy do wydawania produktów o dużych gabarytach;
 • Terminal magazynowy T10 do wirtualizacji przestrzeni magazynowej, który znacząco ułatwia zarządzanie nawet bardzo dużym magazynem.

Opowiemy Wam o usłudze Magazyn24h, bazującej na maszynach wydających ASD Systems oraz zaprezentujemy rękawice W24h – naszej marki własnej, którą dynamicznie rozwijamy.

Industry Days to miejsce spotkań producentów i dystrybutorów z różnych sektorów przemysłu, z kilkunastu krajów świata. W ubiegłym roku imprezę odwiedziło ponad 12 000 gości, a innowacje dla przemysłu zaprezentowało 315 wystawców – rynkowych liderów, globalnych marek oraz firm z segmentu MŚP. W tym roku, w związku z panującą pandemią, organizatorzy deklarują wzmożone środki epidemiologiczne.

Do zobaczenia na Industry Days! Szczegóły dostępne są na oficjalnej stronie wydarzenia: https://iparnapjai.hu/en/.

 

 

 

 


 

Targi ANTYCOVID EXPO w dniach 14-15.10.2020

 

Byliśmy na pierwszych w Polsce Targach ANTYCOVID EXPO w dniach 14-15.10.2020r, które odbyły się w Krakowie. Targi były poświęcone rozwiązaniom zwiększających bezpieczeństwo sanitarno-epidemilogiczne.

Prawdopodobnie na najbezpieczniejszych targach w Polsce! Podczas targów na naszym stoisku numer 4 w hali EXPO Kraków promowaliśmy:

 • AUTOMAT D810
 • SYSTEM KONTROLI DOSTĘPU Z ROZPOZNAWANIEM TWARZY I POMIAREM TEMPERATURY
 • DOZOWNIK PRZEMYSŁOWY
 • ROZWIĄZANIA FIRMY OPTREL

a także:

 • produkty naszej marki W24h
 • sprawdzone środki do dezynfekcji
 • maseczki w dobrych cenach

Więcej o targach można dowiedzieć się na stronie: https://www.antycovidexpo.pl/pl/

   

 


 

Nasze rozwiązania na STOM-TOOL 22-24.09.2020

 

 

Podczas XIII Targów Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL w Kielcach, odwiedzający poznają w praktyce nasze flagowe maszyny oraz produkty rozwijanej marki własnej - W24h. Towarzyszyć nam będzie firma ASD Systems, producent automatów vendingowych.

 

W dn. 22-24 września spotkacie nas w Kielcach podczas Targów STOM-TOOL, będących częścią cyklu imprez „Przemysłowa Wiosna”. Targi STOM-TOOL to jedno z najważniejszych wydarzeń branżowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Impreza dedykowana jest narzędziom i maszynom CNC do obróbki metali. 3-dniowe wydarzenie stanowi doskonałą okazję do nawiązania obiecujących kontaktów handlowych z wieloma producentami i osobami decyzyjnymi z firm technicznych z około 30 krajów świata. Dlatego do Kielc zabieramy w tym roku jeszcze więcej naszych urządzeń:

 • 4 automaty wydające (modele: D1080 Pro, D810 Basic, L40 OEM i L40 Pro)
 • Terminal T10 do wirtualizacji (dokładnego odwzorowania) magazynu

Targi STOM-TOOL będą także szansą do zaprezentowania odwiedzającym rękawic naszej marki własnej W24h. Zapraszamy na stoisko D-16, gdzie wspierać nas będzie nasz partner i producent oferowanych automatów – firma ASD Systems z Bielska-Białej. Niech o naszych rozwiązaniach dowie się cały świat!
Więcej o targach można dowiedzieć się na stronie: www.targikielce.pl/stom-tool.

 

 

 


 

Innowacje na AUTOMATICON® (przełożone na maj)

 

 

Podczas tegorocznych targów AUTOMATICON® w Warszawie, po raz pierwszy dołączy do nas producent artykułów dystrybuowanych przez nasze automaty vendingowe. Zapraszamy w maju!

 

Międzynarodowe Targi Automatyki i Pomiarów AUTOMATICON® to miejsce spotkań sektora przemysłu z całego świata. Impreza umożliwia zaprezentowanie innowacji z zakresu automatyki, pomiarów i elektroniki, wzajemną wymianę doświadczeń oraz nawiązanie cennych kontaktów biznesowych. Ubiegłoroczna edycja targów przyciągnęła niemal 10 000 zwiedzających, zainteresowanych wykorzystaniem nowatorskich technologii w biznesie. Udało się nam wówczas pozyskać wiele obiecujących kontaktów.

XXVI Targi AUTOMATICON® odbędą się w Warszawie, prawdopodobnie w 2. połowie maja (miały odbyć się w marcu, jednak w związku z obecną sytuacją epidemiologiczną, zarząd targów podjął decyzję o ich przeniesieniu). Dokładny termin powinniśmy poznać początkiem przyszłego tygodnia.

Po raz pierwszy na imprezie targowej towarzyszyć nam będzie nie tylko producent automatów wydających – firma ASD Systems, ale również producent asortymentu, który dystrybuowany jest poprzez nasze maszyny. Na stoisku BOGMAR spotkacie reprezentację szwedzkiej firmy GUIDE – producenta rękawic ochronnych i autora prekursorskiej na rynku aplikacji Guide Gloves, która na podstawie kilku prostych pytań, automatycznie dobiera odpowiednie rękawice do stanowiska, środowiska pracy i zadania.

Już teraz zapraszamy na stoisko H23 w hali nr 3 EXPO XXI, gdzie będą na Was czekać:

 • Dariusz Stańczuk i Radosław Siejka, Managerowie ds. Automatów wydających BOGMAR
 • Sebastian Domagała, Sales Manager ASD Systems
 • przedstawiciel firmy GUIDE

Zaprezentujemy działanie naszych flagowych i premierowych rozwiązań:

 • Automatu D1080, który automatycznie wydaje do 1080 różnych produktów,
 • Automatu D810, który oferuje rekordową pojemność na minimalnej powierzchni,
 • Automatu L-40, który może wydawać do 40 różnych produktów o dużych gabarytach,
 • Terminala T10 do wirtualizacji (dokładnego odwzorowania) magazynu.

Istnieje możliwość otrzymania bezpłatnej wejściówki po wcześniejszej rejestracji online. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie organizatora.

Do zobaczenia w Warszawie!

 


 

Zapraszamy na targi INNOFORM® 3-5 marca 2020

 

 

Początkiem marca w dniach 3-5 marca 2020 weźmiemy udział w 4. edycji Międzynarodowych Targów Kooperacyjnych Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego INNOFORM®, wspierając naszego Partnera – firmę ASD Systems.

 

Targi INNOFORM® to impreza, która na stałe wpisała się w kalendarz przedsiębiorców związanych z branżą narzędziowo-przetwórczą. Stwarza doskonałe warunki do prezentacji najnowszych rozwiązań, nawiązywania kontaktów biznesów, podejmowania rozmów handlowych, a nawet finalizacji transakcji. W ubiegłorocznej edycji targów udział wzięło około 3700 gości i 360 wystawców z niemal 30 krajów świata – w tym nasza firma.

 

Zachęceni perfekcyjną organizacją i wieloma pozyskanymi kontaktami, w tym roku również wybieramy się do Bydgoszczy, towarzysząc naszemu Partnerowi – firmie ASD Systems, która od lat projektuje i produkuje innowacyjne automaty vendingowe.

 

Zapraszamy na stoisko nr 16, gdzie Adam Drabiński i Dariusz Stańczuk, menadżerowie ds. automatów wydających, zaprezentują flagowe maszyny ASD Systems:

 • Automat D810 o kompaktowych rozmiarach, oferujący rekordową pojemność,
 • Automat L40 wydający produkty o dużych gabarytach.


Podczas targów odbędzie się także premiera długo wyczekiwanego, nowatorskiego Terminala magazynowego T10 do wirtualizacji przestrzeni magazynowej, dzięki któremu zarządzanie pomieszczeniem staje się nieporównywalnie szybsze i bardziej intuicyjne. Na stoisku będzie można przetestować w/w maszyny oraz porozmawiać ze specjalistami Bogmar o Magazyn24h – usłudze całodobowego monitorowania i wydawania produktów za pomocą automatów ASD Systems.


Wstęp na targi jest bezpłatny po rejestracji na stronie: www.innoform.exposupport.pl/visitor/register. Zaproszenie można też wydrukować i wymienić bezpłatnie na bilet wstępu podczas trwania targów. Szczegóły na: www.innoform.pl.


Liczymy na Waszą obecność. Do zobaczenia!

 

 

 


 

Razem z ASD Systems jedziemy do Madrytu na targi SICUR 25–28 lutego 2020

 

 

W dn. 25–28 lutego spotkacie nas w Madrycie na Międzynarodowych Targach Bezpieczeństwa i Ochrony SICUR. Będziemy gościem na stoisku 1C04 firmy ASD Systems – polskiego producenta automatów vendingowych.

 

Targi SICUR organizowane są w Hiszpanii co 2 lata. Stanowią platformę spotkań przedsiębiorstw, stowarzyszeń i ekspertów z całego świata, zainteresowanych tematyką ochrony elektronicznej i fizycznej, bezpieczeństwa osobistego i cyfrowego, ochrony ppoż., zarządzania sytuacjami kryzysowymi oraz bezpieczeństwa pracy. To obowiązkowa impreza dla każdej, liczącej się na europejskim rynku marki z branży ochrony, obrony lub bezpieczeństwa.

 

Jednym z kluczowych obszarów tematycznych targów SICUR jest bezpieczeństwo pracy – problem szczególnie nam bliski. Od przeszło 30 lat zaopatrujemy w produkty BHP polskie i zagraniczne przedsiębiorstwa. Dzięki współpracy z ASD Systems, możemy zaoferować również innowacyjne, kompleksowe rozwiązania z zakresu monitorowania i wydawania środków ochrony pracy.

 

Podczas targów SICUR będziemy analizować przedstawione wyzwania i zagrożenia oraz indywidualnie dobierać rozwiązania, gwarantujące wydajność, komfort i bezpieczeństwo pracy. Zaprezentujemy naszą ofertę środków BHP oraz będziemy aktywnie wspierać firmę ASD Systems w promocji:

 

 • Automatu D810 – samoobsługowej, kompaktowej maszyny o imponującej pojemności, mogącej wydawać nawet 810 rożnych produktów;
 • Automatu L40 – wielofunkcyjnej maszyny, zaprojektowanej z myślą o wydawaniu do 40 różnych produktów wielkogabarytowych.

Zapraszamy na stoisko 1C04, gdzie czekać na Was będą:

 • Artur Mycek – Business Development Manager ASD Systems, kierownik stoiska
 • Maciej Dudys – Prezes Zarządu ASD Systems i Dyrektor Zarządzający Bogmar

Dla profesjonalistów z branży wstęp jest bezpłatny (po wcześniejszej rejestracji). Więcej informacji o targach SICUR 2020 można znaleźć na: www.ifema.es/sicur.

 

Produkty BHP, automaty wydające BHP, maszyny BHP, vending bhp
 

+ zobacz więcej

 

adres:

POLSKA , NIEMCY , CZECHY , SŁOWENIA , RUMUNIA , SŁOWACJA

 

DANE KONTAKTOWE

 

tel. +48 33  812-32-48

 

 Kontakt e-mail napisz do nas:

 

+ formularz kontaktowy

 

Klauzula informacyjna RODO >>>